NOMETNE DIEVIETĒM  P O R T U G Ā L Ē  2017. GADA OKTOBRĪ

Portugāle. WOW, WOW, WOW! Kas tik netika piedzīvots: sāksim ar kolosālo māju pie baseina. Nometne iekš Portugāles dienvidiem. Tā bija sava iekšējā spēka attīstības - enerģijas nometne. Portugāles nometne ar saukli “Restartēt sevi, veikt atjaunošanos un iemīlēt sevi arvien vairāk!”

Aizbēgām no saviem ikdienas pienākumiem un darbiem, lai satiktu savu īsto personību un baudītu Portugāles kultūru un garšu piedzīvojumu. 

Par garīgo labsajūtu/attīstību īpaši rūpējās Aija Bandere, Egomānes studijas idejas radītāja un vadītāja, bet par zemes lietām: spēka attīstību, vingrumu, atjautību un visiem praktiskās dabas jautājumiem rūpējās Guntis Banders, kurš veiksmīgi ir absolvējis sporta akadēmiju, kā treneris un ikdienā ir kaislīgs sporta cienītājs un praktizētājs. Ikrīta enerģijas bomba, fiziskā spēka attīstības nodarbība: “Atmodini Dievieti sevī” vadīja Guntis Banders. Dienas vidus daļā, katru dienu mēs devāmies iepazīt vietējās pludmales, skaistās pilsētas… un pat tirgu… vienā no dienām devāmies uz Gibraltāru! Redzējām: Almancil, Quateira, Albufeira, Sagres, Tavira, Lagosa, Vilamoura.  

www.egomane.lv

 .