NOMETNE DIEVIETĒM  S P Ā N I J Ā

Tev noteikti ir jāizbauda Spānijas kalnu burvība un zilie ezera ūdeņi, pat nepieminēsim El Chorro Viesu nama kolosālo baseinu un nodarbību terasi.

Iesim pa galvu reibinošām kalnu takām, suposim un peldēsimies ezeros Malagas dienvidos, kā arī sasniegsim kalnu virsotnes. Uzdrīkstēsimies - uzmirdzēsim! Atklāsim sevī nezināmo, pieņemsim zināmo un iemīlēsim sevi vēl un vēl!

Kalnu burvība, meiteņu brīvdienas El Chorro, Spānijas Andalūzijas Dienvidos!


2018. GADĀ DEVĀMIES VESELĀS 2 NOMETNĒS UZ SPĀNIJU!

No sirds baudījām piedzīvojumu, kurš ir pilnīgi noteikti citādāks, un ne ar vienu citu nometni nav salīdzināms. 

Nometne, kas vienmēr ir mazliet aktīvāka un mazliet drosmīgāka, piemērota arī Tev, ja Tu esi aizrautīga, izturīga, nedaudz traka jeb kopumā fantastiska būtne un lieliski, ja ar humora sajūtu. Esi gatava SEVIS izzināšanai jeb Self Challange. Izaicini un iemīli savu es!  

NOMETNES LAIKĀ:

 • Dodamies trakingā jeb pārgājienā uz Escalera Arabe (tulk. arābu kāpnes). Tas ir unikāls cilvēka darbs, kas ļauj šķērsot kalnaino līdzenumu. Vairāk nekā 260 dažādu formu un izmēru pakāpieni, kas izcirsti akmenī ļaus mums piekļūt burvīgām ainavām un izbaudīt dabas varenību.
 • Caminito del Rey (tulk. karaļa ceļš). Taka, kas vijas gar klints sienu un ir izbūvēta 100 metrus virs ūdens. Taka ir droša un tā ir ne tikai ekstrēma, bet no tās paveras arī elpu aizraujoši skati. Ceļa garums ir 7,7 km, no kuriem 2,9 km ved pa nervus kutinošām laipām gar klints sienu.
 • Supojam Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā. Protams arī peldes un saules pieskārienu terapija.
 • Kopīgi dodamies piedzīvojumā ar kayakiem Pantano del Conde de Guadalhorce ezerā.
 • Pēc izvēles brīvajā laikā piedāvājam izmēģināt klinšu kāpšanu (viss aprīkojums, instruktori ir pieejami), izjādi ar zirgiem, tandēma lidojumu ar paraplānu.
 • Via Ferrata del Chorro pārbaudām mūsu muskuļu spēku un kāpjam klintī pa speciāli aprīkotu vertikālu un horizontālu taku. Laižamies pāri aizai un ejam pāri virvju tiltam speciālā aprīkojumā.

 • Par ēdināšanu - brokastīm un vakariņām rūpējas mūsu viesu nama saimnieki.
 • Dzīvošana ir olīvkoku ieskautā El Chorro viesu namā - vairākām meitenēm dzīvojot istabiņās kopā. Pie viesu nama ir kolosāls baseins un izcili skaista nodarbību terase.
 • Tikai mums tiek organizēts īpašs, Spānijas noskaņās, mūzikas vakars.
 • Katru rītu mostamies ar jogas un meditācijas praksi.
 • Katru vakaru - nodarbības - Pozitīva attieksme pret dzīvi, kā to veicināt un ieviest ikdienā. Centrs sevī, sava iekšējā spēka apzināšana un realizēšana. Tavs sievišķības tips (tests par afrodīti). Mans dzīves mērķis un ES. Kroņu darbnīca un kronēšana

Atļaujies mazliet vairāk, piedzīvo nepiedzīvoto. Piepildi savu sapni un baudi atvaļinājumu tikai sev!❗️Mēs par visu būsim padomājuši, lai Tu atvaļinājumā varētu nedomāt ne par ko!


BILDES NO SPĀNIJAS 2018:

SPĀNIJA 2018. GADA MAIJS

SPĀNIJA 2018. GADA JŪNIJS

www.egomane.lv

 .