MŪZU RETRĪTS 2018

Tā bija nometne Tava ārējā un iekšējā līdzsvara balansam. 
Ar zināšanām, maigu transformējošu meditāciju, stilista vērtīgajiem ieteikumiem, dzīvotprieku un zinībām par to, ar procesiem par sievieti un vīrieti, par savstarpējo mijiedarbību.
Kā allaž, Egomānes rīkotajās nometnēs, tika uzņemts spēks, enerģija, iedvesma un pats galvenais – apstiprinājums, ka viss ir labi!
Mēs ticam, ka Tu ieraudzīji sevi arvien skaistāku un brīnišķīgāku, saskatīji sevī arvien jaunus resursus un ieguvi jaudu it visam – ģimenei, darbam, personīgajai attīstībai.
Tā bija nometne, kas attīstīja Tevī lielāku mīlestību pašai pret sevi, sevis pieņemšanu, kā arī piepildīja ar apziņu: Es esmu. Šeit un tagad. Es sevi mīlu!
Esi laipni aicināta uz citām Egomānes rīkotajām nometnēm. Mēs svinam dzīvi caur skaistiem sieviešu festivāliem!

PROGRAMMA, FANTASTISKIE NODARBĪBU NOSAUKUMI UN LEKTORI:

  • Meditācijas /vada Aija Bandere.
  • Dievietes slepenie ieroči: sieviešķīgums, grācija, elegance /vada Žanna Dubska.
  • Otra nodarbība par sievišķīgajiem ieročiem, kas ir daudz spēcīgāki par skaistām lakādas kurpēm, par sievišķību un grācijas būtību. Par to, cik dažādas un burvīgas esam /vada Žanna Dubska.
  • Radošā kroņu darbnīca. Sadzirdēsim, sajutīsim sevi. Darbosimies ar sajūtām. Iepriecināsim savu iekšējo bērnu un radīsim skaistumu /vada Aija Bandere.
  • CiGun elpošanas tehnikas /vada Ilze Palma.
  • Sievietes balss ir viņas veiksmes instruments. Skaista sievietes runa un balss var vairot veiksmi ikvienā dzīves situācijā: kā attiecībās, tā karjerā. Ne velti saka, ja vari pārvaldīt savu balsi, pārvaldīsi jebkuru situāciju /vada Anita Skalberga.
  • Praktiskā nodarbība: veselīgas balss noteikumi. Sarunas par to, vai tiešām mana balss atspoguļo manu biogrāfiju? Kā diagnosticēt savu balsi un daudz balss vingrinājumu, kas var palīdzēt “pielabot” dažus balss sīkumus /vada Anita Skalberga.
  • Mūzas aksesuāri sadarbība ar dizaineri Ievu Lūku. Mūsdienīgs lietojums un aizraujošs process. Radošais lidojums ar Aiju Banderi.
  • Gongu nakts –  iegrimt Gongu varenajā šūpuļdziesmā. Pirms maģiskās Gongu nakts, skaistā meditācijā ielūkojāmies katra savas patiesās esības dzīlēs, sajūtot savu dvēseli un cilvēcisko būtību vienotu. Devāmies skaistā ceļojumā skaņas pasaulē – mierpilinā un liegā Gongu šūpuļdziesmā, kura plūda no sakrālajiem Gongiem, kas rada dievišķo līdzsvaru un harmoniju /vada Krista Džūlija Kirkupa.
  • Ēterisko eļļu smalkā iedarbība uz mūsu enerģētiskajiem centriem – fiziski un emocionāli. Sajutām, kā ēterisko eļļu aromāti maigi un dziedinoši piepilda visu ķermeni ar smalkām vibrācijām, kas atjaunoja mūsu vitalitāti, kas izdaiļoja mūsu emocijas un attīrīja prātu. Paliekošas emocijas – miers, prieks, laime un mīlestība /vada Krista Džūlija Kirkupa.


Pateicība pasākuma atbalstītājiem: Gaismas burti no PIKU.LV light letters un brīnišķīgie Raunas eklēri kafijas pauzēs. 

Foto: Linda Arāja.

MŪZU RETRĪTS 2018


www.egomane.lv

 .