EGOMĀNES STUDIJA TEV PIEDĀVĀ:

Apmeklēt dažādus seminārus

Kopā ar mums piedāvājam Tev gūt neizmirstamas zināšanas, iemaņas un prasmes Tavai sievišķīgajai izaugsmei! 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Vairāk informācijas par semināriem 

Piedalīties nometnēs

Piedāvājam unikalu iespēju piedalīties lieliskās nometnēs, iedvesmojošu sieviešu kompānijā un gūt vēl nebijušus iespaidus!                       

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Vairāk informācijas par nometnēm

Koučinga sesijas

Egomānes studija piedāvā koučinga sesija kopā ar Aiju Banderi. Aija ir profesionāls koučs, ieguvusi Erickson Coaching International skolas sertifikātu, Starptautiskās Kouču Asociācijas Latvijā biedrs. 

Kā koučs es varu Tevi iedrošināt virzīties ceļā, un tēmas, kur virzīties noteikti atradīsies ikvienam, kurš apzināti dzīvo savu dzīvi.

Meistarklases  

Egomānes studija piedāvā dažādas meistarklases gan izbraukumos gan studijas telpās. Dzimšanas dienas ballīte, darba pasākums, vai vienkārši kopā sanākšana, tā ir jūsu iespēja lieliski pavadīt laiku un apgūt ko jaunu un iedvesmojošu.

Vecmeitu ballītes studijā

Vēlies piedzīvot neaizmirstamu pirmskāzu ballīti? Šampanietis, radošas izklaides, make up, frizūra un dažādi pārsteigumi! 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Astroloģiskās un Taro konsultācijas

Piedāvājam astroloģiskās un Taro konsultācijas ar Kristīni Akmentiņu Egomānes studijā Miera telpā. Konsultācijas cena 40 eiro. 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Kroņu īri

Piedāvājam unikālu iespēju izīrēt līdz pat 10 kroņiem Tavam pasākumam. Tā var būt fotosesija, vecmeitu vai dzmšanas dienas ballīte, vasaras festivāls, vai jebkurš cits pasākums, kurā vēlies justies kā karaliene. Netērē laiku taisot, izbaudi dienu kā pasaku feja, karaliene, princese.. esi, kas vien vēlies būt!

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Telpu īri

Sieviešu studija Egomāne piedāvā izīrēt mājīgas un moderni iekārtotas telpas pašā Rīgas centrā Tavai ballītei, draugu tikšanās pasākumam vai darba kolektīva pasākumam. Nāc un izbaudi neoficiālu atmosfēru savā lokā! 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

Karjeras iespējas

Šobrīt vēlamies Egomānes komandā uzņemt aizrautīgu, talantīgu, sevi izzināt alkstošu, uz izaugsmi orientētu komandas biedru! 

Lai pieteiktos, klikšķini šeit.

www.egomane.lv

 .